SPODNIE slim-fit JEANS przetarcia sexy 3097 XXS 26 (6728282359)- Więcej niż aukcje. 3OCp6mYQ

Kod produktu: 3OCp6mYQ
Dostępność: W magazynie
zł173.85 zł141.21
Ilość:

Cena:

Dostępne opcje

* Size:

  • stan: nowy
  • płeć: produkt damski
  • rozmiar: XXS
  • kolor: odcienie niebieskiego
  • marka: Inna marka
  • stan (wysokość w pasie): niski
  • fason: rurki
  • materiał dominujący: bawełna
  • wzór dominujący: bez wzoru
  • dostawa z Polski: tak
  • cechy dodatkowe: przetarcia, wyszczuplające